CINEMA-SCÓP

Pitbull, cetateanul fara caracter

In jos

Pitbull, cetateanul fara caracter

Mesaj Scris de Marlene la data de Mier Sept 30, 2009 10:03 pm

Autor Mesaj
jekyll
Administrator

Data inscrierii: 02/Iul/2009

Trimis: Miercuri, 30 Septembrie 2009 16:46 Titlul subiectului: O FAPTA INCALIFICABILA

--------------------------------------------------------------------------------

vreau sa va supun atentiei un lucru produs astazi, in jurul orei 12, la iesirea dinspre str. mendeleev a cinematografului studio:

dupa vizionarea de presa a filmului 'francesca', stateam de vorba cu andrei gorzo cind, din spate, a aparut numitul columbeanu mihnea (zis si 'pitbull'), ex-regizor, al carui singur loc de munca - that i know of - este site-ul cinemagia.
acesta s-a intors amenintator spre mine, proferind injurii si, la un moment dat, atingindu-mi barbia in ceva ce s-a vrut o palma (!). nu a fost kiar o palma - cum ar spune gorzo (care se facuse alb la fata) -, ci mai mult ceva intre schita unei palme si o atingere ferma a barbiei...
scena a fost vazuta si de o alta ziarista (care pe urma, la conferinta de presa de la 'mandragora', mi-a marturisit k este inca in stare de soc).

consider k gestul numitului columbeanu mihnea depaseste insa, cu mult, limitele unei relatii de adversitate, intrind in sfera agresiunii.
k atare - si intrucit am de partea mea cel putin 2 martori - ma gindesc serios sa-l actionez in instanta

Nu pot sa cred ca o persoana precum pitbull poate ajunge atat de jos, oare era treaz? De informat Ambra Blu, Silver, pitbull n-ar trebui sa mai iasa din casa sau sa posteze pe cinemagia, a facut destule rele... Suspect
Merita sa fie chemat in instanta, chit ca n-are cu ce plati despagubirile morale.

Ultima editare efectuata de catre Marlene in Mier Sept 30, 2009 10:11 pm, editata de 1 ori
Marlene

Data de inscriere : 21/09/2009
Varsta : 107

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Pitbull, cetateanul fara caracter

Mesaj Scris de Marlene la data de Mier Sept 30, 2009 10:10 pm

Deja halebardul si redmen sunt prea curiosi pe cinematograf...Un sfat bine intentionat: Halebardul-hyde, ai grija cum te porti pe forumul tau, si nu-l supara pe Jekyll, eu nu am resentimente fata de tine, dar ai grija pe viitor. Uite ce face 'pit' al tau care iti scheuna in ureche sa te duci pe cinemagia.
Marlene

Sus In jos

Mesaj Scris de Marlene la data de Mier Sept 30, 2009 10:18 pm

Ca sa fie clar: pitbull a fost dintotdeauna un frustrat si un loser care si-a imprastiat veninul pe cinemagia,un nostalgic comunistoidonazist, un sociopat(voila), nu mai vb de relatia cu nume si campania dusa de ei impotriva lui Jekyll. pitbull a inceput cu rautacismele, din nerecunostinta, din ura, iar ultima picatura care a umplut paharul au fost jignirile sale de pe cinemagia: ca "e sub demnitatea lor sa-l mai primeasca pe Jekyll acolo", asta dupa ce le-a adus trafic, dupa ce i-a deschis o usa lui pitbull pe liternet, etc, a postat discutii interesante unele poate intentionat condimentate cu proverbialul bun gust, si dupa ce J a fost votat in unanimitate cel mai iubit critic pe site-ul lor!
Cinemagia nu are decat de pierdut cu useri ca pitbull si agitatoarea bizona ilotempore, le chouchou du pitbull..
Marlene

Sus In jos

Mesaj Scris de Admin la data de Mier Sept 30, 2009 10:26 pm

Twisted Evil Ar trebui sa-i ziceti vreo doua pe cinemagia, cei ce aveti inca acces. pirat
Admin
Admin
Admin

Vezi profilul utilizatorului http://cinema-scop.forumz.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de Admin la data de Joi Oct 01, 2009 11:31 pm

Hyde-halebardul, scrie pe forumul tau: cinemagia e vinovata de intretinerea conflictelor, ALS a fost votat de cinemagia cel mai iubit critic, iar moderatorii de acolo n-au stiut sa valorifice asta, now it's too late.Cand ALS era agresat verbal pe forum*, site-ul cinemagia ii punea numele in cap de lista ( pe prima pagina a site-ului ( cu stiri)) ca fiind invitat de onoare la lansarea unei carti a Magdei Mihailescu(doar un exemplu de discrepanta fatisa, se foloseau de numele domniei sale)! ALS s-a retras de acolo pt ca nu mai suporta jignirile lui pitbull, illotempore si am inteles ca si dracumara il vana pe toate blogurile posibile. In plus pitbull si nume au inceput acum cativa ani un conflict groaznic si gratuit , o campanie de denigrare publica a lui ALS, lucru recunoscut de nume pe blogul lui M Fulger.
Asadar, forumul cinematograf n-are nici o vina! Now it's too late for Gloria si Stefan, dar inca pot scapa de pitbull si gasca lui de mankurtzi.
Sunt siderata cum pupaza aceea isterica de ilotamponare l-a 'siluit' verbal pe Jactati, Hulot! Mi-e asa de dor de Monsieur Hulot!
* Klein daca apare( mi-e f dor de ea) isi poate aminti ca illo-inodore a inceput ultimele conflicte in stilul cunoscut zvarcolitor, asta-vara.

Ultima editare efectuata de catre Admin in Lun Oct 05, 2009 8:16 pm, editata de 1 ori
Admin
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de Admin la data de Vin Oct 02, 2009 12:00 am

Vinovatul moral este chiar cinemagia care a permis discreditarea lui ALS. Dar , ma rog, cinemagia (si nici ALS chiar) nu are kef sa plateasca daune morale, le plateste pitbull cu varf si indesat, si pe lumea asta si pe cealalta (ca tot e el fanatic religios, fariseul de serviciu, Iuda de buzunar in editie limitata).Si dracumara -yikes-ii face mataniile- yack.
Admin
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare