CINEMA-SCÓP

FOR MODERATOR TEAM

In jos

FOR MODERATOR TEAM

Mesaj Scris de Marlene la data de Mier Sept 30, 2009 4:38 am

Dragi moderatori,
ne bucuram sincer ca il avem admin pe Jekyll, si vreau sa ne sfatuim cum sa facem micul forum care abia a inceput sa existe cat mai atractiv.
As avea o rugaminte, cand puteti postati, deschideti subiecte, threaduri despre orice va place si va intereseaza...
Ok, rugamintea mea cea mai mare este sa faceti cunoscut forumelul, pe toate forumurile si site-urile unde intrati, daca nu este permisa afisarea intr-o sectiune despre internet, invitati-va prietenii din lista de mess sau interlocutorii care v-au placut prin PM.
Voi face si eu tot ce pot( din pacate , cum am mai zis, contul si IP-ul meu sunt blocate pe cinemagia si pe cinematograf, asa ca nu pot invita de acolo, multumita si amarului cela de hydensick aka halalbardul...)daca ati putea face voi un mic efort, si sa le amintiti din cand in cand ca sunt bineveniti aici si pot posta oriunde poftesc, pe cate forumuri vor...Oricine e bine primit aici( adminul Jekyll decide cine ramane si cine nu).
E in interesul tuturor sa avem cu cine conversa in timp, sa ne distram , sa ne simtim bine...Va ia 5 minute sa invitati si 5 minute celor care vor sa se inregistreze.
Multumesc.
Marlene

Data de inscriere : 21/09/2009
Varsta : 107

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: FOR MODERATOR TEAM

Mesaj Scris de Marlene la data de Mier Sept 30, 2009 4:41 am

Astept si asteptati sugestiile dvs.
I love you
Marlene

Sus In jos

Mesaj Scris de Admin la data de Mier Sept 30, 2009 6:41 pm

@Cinemaniacul, deci sa facem sectiune separata pt tv, pt sport, zici...Si o condica de sugestii, si mai ce? Orice, you name it.
Admin
Admin
Admin

Vezi profilul utilizatorului http://cinema-scop.forumz.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de Admin la data de Mier Sept 30, 2009 9:14 pm

As dori daca se poate sa-i invite cineva pe Hulot, Klein, Keepwalking-Gatsby, Europe.
Bre, poate tot tu poti face efortul acesta.
Egon, Of Cairo, Chill probabil ca vor apare cand vor fi mai putin ocupati, sper din toata inima sa ne fericeasca si sa ne imbogateasca sufleteste cu prezenta lor pretioasa.
Aveti sugestii, propuneri, cum ati dori sa fie forumul?
Admin
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de Cinemania la data de Mier Sept 30, 2009 10:21 pm

Admin a scris:@Cinemaniacul, deci sa facem sectiune separata pt tv, pt sport, zici...Si o condica de sugestii, si mai ce? Orice, you name it.

pt moment doar atat: o sectiune separata pt tv ar fi foarte potrivita

sa vad ce idei imi mai vin
Cinemania
Moderator

Data de inscriere : 22/09/2009
Varsta : 37

Sus In jos

Mesaj Scris de Admin la data de Mier Sept 30, 2009 10:43 pm

Cinemania a scris:
Admin a scris:@Cinemaniacul, deci sa facem sectiune separata pt tv, pt sport, zici...Si o condica de sugestii, si mai ce? Orice, you name it.

pt moment doar atat: o sectiune separata pt tv ar fi foarte potrivita

sa vad ce idei imi mai vin
Am facut precum mi-ai zis, voi sunteti shefii cheers flower flower flower Astept ideile tale, sper sa-ti vina cat mai multe, cand au chef farao
Admin
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de Marlene la data de Lun Oct 05, 2009 4:42 pm

Buna ziua, e o zi sunny frumoasa foarte, aici, nu stiu daca si la dvs. Dragi admini, useri si dragi moderatori ce v-ati dori, cum ati dori sa fie forumelul? V-ar placea sa schimbam ceva, ce anume? Si cum putem invita mai multi useri, aveti vreo idee? Multumesc. jocolor
Absolut oricine de oriunde e binevenit, cu conditia sa nu jigneasca pe nimeni in viata:) afro
Marlene

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum