CINEMA-SCÓP

Belly dance-smuciri beli-coase

In jos

Belly dance-smuciri beli-coase

Mesaj Scris de Marlene la data de Mier Sept 23, 2009 3:13 am

Oriental dance with pelvic thrusts): What a Face cyclops pig
Marlene

Data de inscriere : 21/09/2009
Varsta : 107

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Belly dance-smuciri beli-coase

Mesaj Scris de Marlene la data de Joi Sept 24, 2009 6:02 am

Fir-ar sa fie.
Si atat. bounce I love you
Marlene

Sus In jos

Mesaj Scris de jekyll la data de Sam Sept 26, 2009 12:36 pm

dk ai bagat 'oriental dances' crek ar tbui sa vina si chill bill Razz
jekyll
Admin
Admin

Data de inscriere : 25/09/2009

Sus In jos

Mesaj Scris de Marlene la data de Dum Sept 27, 2009 1:10 am

Wow, Jekyll...
Ar fi wunderbar, dar nu cred sa apara oricat ar ofta fanele lui dupe iel. Poate il invita cineva, eu nu pot invita, dar vad eu cum fac.
Si ar fi exceptional sa vina si Egon si Of Cairo ii punem moderatori -ce vor ei, toata lumea sa aiba rang. Si Hulot, Klein, Europe, toata gashca. Chiar si scumpul de Hale alien
Marlene

Sus In jos

Mesaj Scris de Marlene la data de Dum Sept 27, 2009 1:51 am

Scumpul de hale, pe forumul lui pt care viseaza premiu' nobel si tresare noaptea -n somn, a inkis topicul in care fetele au pus linkul cu cinemascopul.Asta ca sa nu vina lume. Dupa ce i-am deskis o suta de topice si i-am umplut forumul de discutiimmmm, dupa ce am ajutat la structura forumului aluia si i-am invitat useri , i-am facut si moderatori...cat de ridicol poate fi...amice , daca vreau fac un milion de forumuri, bloguri, site-uri si portaluri. Nu vreau sa mor ca tine cu ele pe chept, in loc de laurii victoriei. Un dobitoc care pozeaza in victima. Cu toate astea , nu-i port resentimente, i le las lui, atat de imatur e si atat de coclit si posmagit, stafidit de mici meschinarii este, ii doresc sa se casatoreasca cu pitbull, amandoi sunt pasivi, si se iubesc in taina.
Marlene

Sus In jos

Mesaj Scris de Marlene la data de Dum Sept 27, 2009 2:14 am

Draga girlfriend, Sihaya, cearta politicoasa e ca masturbarea, te satisface , dar parca lipseste ceva.
Marlene

Sus In jos

Mesaj Scris de Marlene la data de Dum Sept 27, 2009 2:26 am

Cica "Recomand acest forum(adica asta) tuturor celor nemultumiti". Adica, ia duceti-va voi aia care nu-mi placeti acolo, ca aici suntem aia buni, si acolo aia rai si mai putin pregatiti. Chiar, exhibitionismul asta ce vrea sa insemne? Un sfat: desi Jekyll ii zice sa nu mai tina ascunse Fight Club( denumit si infiintat de moi) +chiar si condica sugestiilor care e ascunsa, halal proba de democratie,halalbardul tot asa face, pacat , e un punct minus de atractie pt forumu' lui. Si nu pot sa vad nik:cyclops: Razz

Ultima editare efectuata de catre Marlene in Dum Sept 27, 2009 3:55 pm, editata de 1 ori
Marlene

Sus In jos

Mesaj Scris de Marlene la data de Dum Sept 27, 2009 3:53 pm

Aseara m-a agitat un pic Sihaya, citindu-mi ce e pe cinematograf...ca nu se vede.Mi-am propus sa nu ma mai enervez, angoasele pline de infumurare ale tipului sunt nedemne de luat in seama.Maybe, just for fun...
So, Halebardul si-a schimbat si el nickul in 'Mr. Hyde', oh, n-o sa fie niciodata un 'mister' si vai, incercarea asta de a fi neaparat 'pe aceeasi treapta', ca sa-l citez , cu Jekyll, macar in ceea ce priveste nickul e intr-adevar 'lame'.
'halebardul' era marca inregistrata sau macar sa fi revenit la "Led Ze Pencil". La multe gafe, Mistah H.
Marlene

Sus In jos

Mesaj Scris de Marlene la data de Dum Sept 27, 2009 4:04 pm

Of , Doamne, a vrut sa-i schimbe nickul si lui Jekyll...in Dr. Jekyll! confused maine o sa vrea sa-i schimbe si postarile...Personajul incepe sa devina lugubru, eu credeam ca e doar un personagiu de Caragiale...E mai nashpa decat pitbull.
mister H( cu 'm' mic), eu nu te-am considerat niciodata 'dusman'cred ca doar ai probleme de ...ancorare in realitate si le confunzi cu joaca de pe net!

Mr. Hyde(halebardul)

Data inscrierii: 02/Iul/2009

Trimis: Duminica, 27 Septembrie 2009 08:27 Titlul subiectului:

--------------------------------------------------------------------------------

mi-a venit o idee

daca tot sunt eu asa rau, ce-ar fi sa ma cheme Mr Hyde?
halebard - hyde, pare ca vine de acolo.

Imi schimb numele in Mr. Hyde. Imi permiti sa te titrez Dr. Jekyll?
ar avea haz.

Sus

jekyll

Administrator

Trimis: Duminica, 27 Septembrie 2009 09:54 Titlul subiectului:

--------------------------------------------------------------------------------

NU! (eu n-am simtul umorului)

Sus

Mr. Hyde

Trimis: Duminica, 27 Septembrie 2009 10:40 Titlul subiectului:

pacat.

Ultima editare efectuata de catre Marlene in Dum Sept 27, 2009 4:13 pm, editata de 1 ori
Marlene

Sus In jos

Mesaj Scris de Marlene la data de Dum Sept 27, 2009 4:07 pm

a forum run by
Dr. Jekyll and Mr. Hyde

Very Happy Laughing rabbit hahaha
Gata, a obosit, nu-mi mai face reclama la forumel! Ce paiatza...
Marlene

Sus In jos

Mesaj Scris de Marlene la data de Dum Sept 27, 2009 4:12 pm

Subiectul anterior :: Subiectul urmator
Autor Mesaj
Mr. Hyde( halebardul)

Trimis: Sambata, 26 Septembrie 2009 22:39 Titlul subiectului: Bilant 2008 - 2009

Zilele astea implinesc un an de cand gandul rau m-a facut sa fiu personaj online.
Trag o linie si adun...
Nu am castigat decat dusmani:
jekyll
pitbull
ambra blu / chill bill
proletar / keepwalking
illotempore
judex
deleted (fara intentie)
pauline
egon
of cairo
stefando
gloria - probabil -
si multi altii

oameni cu care o sa vreau sa vorbesc la moment dat.
vreau sa le zic ca experienta online nu mi-a ajutat la nimic, chiar dimpotriva.
la un an implinit, abia ma dumiresc ce si cum.

IMI CER SCUZE TUTUROR.

Daca v-am atacat, daca am ripostat, a fost doar din spirit de competitie, nimic mai mult. Nimic personal.

asta e un mesaj de pace.

Ultima modificare efectuata Mr. Hyde la Duminica, 27 Septembrie 2009 09:24, modificat de 3 ori in total

Nu e modificat doar de 3 ori, ieri , alaltaieri era alt topic...mania persecutiei, schizo paranoid, depresie asociata cu tulburare obsesiv compulsiva. Si Jekyll in cap de lista dujmanilor, total lipsit de eleganta , imatur si exhibant...daca e asa si in real life, cei care-l cunosc pe Mistah- H cred ca il evita pe cat posibil.

Ultima editare efectuata de catre Marlene in Dum Sept 27, 2009 4:40 pm, editata de 1 ori
Marlene

Sus In jos

Mesaj Scris de Marlene la data de Dum Sept 27, 2009 4:35 pm

Supastar

Data inscrierii: 15/Iul/2009

Trimis: Duminica, 27 Septembrie 2009 11:28 Titlul subiectului:

@halebardul/hyde tu cand te-ai schimbat in mr. hyde chiar ai luat-o razna, nu?

jekyll imi spune ca l-ai schimbat si pe el fortat (username-ul lui), inclusiv parola!

That's some sick shit! have you been drinking?

Supastar, de ce nu vii si pe la noi pe cinemascop? Stiu ca forumul nu e chiar de lux, nu e f tare dpdv tehnic, dar aici te poti exprima LIBER! fara cenzurari si fara bannari!
Marlene

Sus In jos

Mesaj Scris de sylvester la data de Dum Sept 27, 2009 8:04 pm

For nickname example, "Dr. Faustus", that would actually be awesome.. Cool
sylvester

Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

Mesaj Scris de Marlene la data de Dum Sept 27, 2009 10:06 pm

M-am inregistrat iar (mewsette) pe forumul lui 'domnul haidea'- Mr. Haydenseek, sau Mr. Hydensick, pen 'ca nu pot citi, am contul sters. Sigur ca imi va refuza inscrierea, inregistrarea. E binevenit aici, daca vrea sa ne jucam, sa ne certam, sa ne impacam, etc.Nu-l bannez ca pe un caine(pitbull), nu-i modific, sterg postari. Eu acolo nu postez, vreau doar sa cetesc:D
Marlene

Sus In jos

Mesaj Scris de Marlene la data de Mar Sept 29, 2009 3:14 am

Sigur ca micu' dictator mi-a sters iar contul, am inteles eu aiurea sau dansul( hydensick) e de etnie rroma? Nu ca as fi rasista, dar...ar fi o iegzplicatie.
Marlene

Sus In jos

Mesaj Scris de Marlene la data de Mar Sept 29, 2009 4:06 am

Azi pe google ne zambea Confucius, Konfuzius Very Happy in germana, si ne amintea poza aia de niste chestii demodate asa , valabile doar in limba mandarina veche:
Umanitate (仁 ren),
Dreptate (義 yi),
Pietate (孝 xiao)
Cavalerism (禮 li).
Marlene

Sus In jos

Mesaj Scris de Admin la data de Mier Sept 30, 2009 6:59 pm

hyde

Trimis: Miercuri, 30 Septembrie 2009 00:27 Titlul subiectului:

cineva o sa-mi explice, probabil, de ce contemplarile sunt crize de timp si invers, la Nichita.

Dar, reflectand la experienta recenta cu jekyll, cred ca aici e cheia: unii eram in contemplatie, unii in criza de timp. Unii vroiam sa credem ca forumul merge si la 5 postari pe saptamana, altii (mewsette) se isterizau si daca nu se posta timp de o ora. Ba chiar la nivel de minute.
Daca posta un subiect si nu apareau reactii imediate incepeau isteriile = crizele de timp.
Jekyll, obisnuit sa produca rar si bun, evident ca nu isi dorea sa intre intr-un asemenea ritm. Eu, nici atat. Dar eu, personal, compensam cu alte categorii, mai usurele, unde se poate interveni si fara mari rafinamente.

Neintelegea venea de aici: Un forum e ca un ziar. Ba chiar mai rau, un ziar cu trei editii pe zi. Daca n-ai scos editia de seara esti out. Asa vedea Mewsette lucrurile. Jekyll stia asta dar nu isi dorea sa fie un automat de scris texte, asa ca productivitatea fecunda a mewsettei, chiar si cu scapari in calitate, ii convenea. Il scutea de eforturi de rutina. Stia ca e un ziar, dar vroia sa posteze ca intr-o revista saptamanala. Si cum asta nu se poate daca nu ai niste negri care sa-ti faca treaba, mewsette era cea mai calificata - de aici si sustinerea ei.

Criza de timp a grabit lucrurile. Mewsette a ars repede, pentru ca nu mai avea rabdare. Si-a bagat si-a scos toate cele la o simpla declaratie si o pauza de o ora pe forum. Si cam de aici aici au inceput toate, s-a dat tonul la certuri.

Poate alt suport ar fi mai potrivit pentru fiecare. Twitter, oare? Asta e tot pentru criza de timp.

Contemplatie sau criza de timp? Ce alegem?

Ultima modificare efectuata de catre hyde la Miercuri, 30 Septembrie 2009 07:29, modificat de 1 data in total

Sus

Un ultim oftat din partea lui hydensick.
Nestimabile, la intrarea a cinematograf. myforum intr-un mare con de umbra ai contribuit singur singurel, din cauza vederilor dumitale opace : bannari peste bannari cand era vorba de useri activi si plini de umor, faptul ca doar matale aveai voie sa injuri ceilalti nu, pt ca ii bannai si pe urma modificai postarile tale ,sau le stergeai, si aruncai cu noroi in useri inactivi, cu cont sters etc, invidia si ura neputincioasa care te macina ca un vierme intestinal, nu suporti sa vezi adevarul in fata, megalomania dumitale si faptul ca te pui mereu pe acelasi piedestal( desi esti mult sub el) cu Jekyll ( dovada cea din urma ca ti-ai modificat nickul ca si cum ati fi doua parti yin /yang chestii d-astea, i-ai umblat si la parola, etc), pumnii in gura, isteriile dumitale muieresti, plicticoseniile imprastiate pe tot forumul , maldare de copy/paste din ziare si youtuburi, doua sectiuni date pe invizibil, laudele continue la adresa dumitale strigate in gura mare peste tot , infatuarea, aroganta, impotenta morala si intelectuala, lipsa de flexibilitate si de empatie, topice, postari sterse si nemodificate, lipsa de echilibru de care dai dovada cu fiecare zi ce trece. Regretele sunt tardive, cum ar fi.
Asa ca iti doresc mult succes, cu cei cativa useri care au mai ramas pe forum si care spre deliciul dumitale, vor posta in continuare si iti vor ridica din cand in cand o osana mititica, sa te simti si dumneata bine.
Admin
Admin
Admin

Vezi profilul utilizatorului http://cinema-scop.forumz.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de Marlene la data de Joi Oct 01, 2009 2:45 pm

Halebardul-hydensick, mi-ai stricat dimineata, nu-mi mai trimite mailuri caraghioase, am vrut sa ma inregistrez iar ca mewsette, nu ca sa postez , ci ca sa citesc. prospero2 nu sunt eu, probabil e prospero1, sau cine o fi de pe cinemagia( nici nu-mi bat capul). Daca tot mi-ai blocat IP ul puteai sa observi f usor ca nu e IP ul meu.
Te rog sa nu-mi mai trimiti nici un fel de email, daca ma injuri si ma denigrezi pe forumul tau iti raspund aici( cu toate ca acolo ai ascuns sectiunile, so, nu pot vedea si pare ca ai matale ultima replica, what fun). Esti binevenit aici, nu te voi modifica, nu te voi banna, pe forumul tau nu vreau sa mai intru, sa fie clar. Esti deplorabil cu aerele tale de unicul, extraordinarul hale, etc, hai , gata.
Marlene

Sus In jos

Mesaj Scris de Admin la data de Dum Oct 04, 2009 6:00 pm

Ar fi minunat ca intr-o zi , de dimineata, toata lumea sa se trezeasca putin mai matura daca se poate. Pe cinematograf scumpul halebardul-hyde se umfla in pene( as usual and allways) ca nu e forum ca al lui, plin cu de toate( de parca n-as fi contribuit si eu la ingrasarea lui). Si ca "afara" ( cinemagia si micul cinema-scop ) totul e in parasire.
Pe mess , primesc de la bietul mihnea columbeanu alias pitbull urmatoarea pozna( am avut grija sa-l bag iarasi definitiv la ignore, nu mi-am imaginat ca individul pastreaza in lista sa pe toata lumea de pe net, eu l-am sters definitiv si l-am bagat la ignore pe insinuantul disperat, desi imi polueaza lista de...ignore) :
Nu, forumelul acesta nu va pieri, e locul meu si al dvs. de joaca nevinovat, daca va pieri imi fac un blog sau altceva, nu-i nici o tragedie, nu fac parte dintre Duomnii care nu mai stiu cat de mult sa se ambaleze pe net si pe diferite forumele care sunt destinate discutiilor nu micilor rafuieli ridicole.
O sa pastrez vesnic animale canine in lista de ignore, pt ca mai maraie din cand in cand. spitpul ,(...) sa vorbeasca pe mess cu chilot-tempore si cu dragumoarea, de la el de-acolo de pe cinemagia, unde , recent, miss gloria a facut publice numele unui user( eh, am patit-o si eu, dar ce mai pot sa zic, decat atat: e o cloaca de evitat, nu uit never, pacat de site, moderatorii de acolo lasa prea mult de dorit).

mcolumbeanu (10/4/2009 2:21:03 AM): 'Neata, puiule! De ce nu se mai deschide cinemascop?
m cristina (10/4/2009 2:21:34 AM): ce vrei ba esti la ignore se deschide pt cine trebuie
mcolumbeanu (10/4/2009 2:21:56 AM): Pai inainte se deschidea...
mcolumbeanu (10/4/2009 2:22:31 AM): N-am user acolo, deci nu poate sä-mi dea cu flitu'....
m cristina (10/4/2009 2:22:45 AM): faceti pe hackerii? hai ca n-am timp
mcolumbeanu (10/4/2009 2:22:53 AM): Poftim?
mcolumbeanu (10/4/2009 2:23:02 AM): Ce treabä am eu cu hackerii?
mcolumbeanu (10/4/2009 2:23:55 AM): Nope, cred cä pur si simplu nu mai exista, si nu vrei sa-mi spui. Cine ti l-a sters?
mcolumbeanu (10/4/2009 2:25:05 AM): Bine, vad ca esti ocupatä. Vorbim al'dat. Te pup, si complimente lui Boschetu' Falnic.

Cool Da, o sa-i transmiti complimente cu lacrimi amestecate la tribunal.
Nu poate omul sa lipseasca doua , trei zile de pe forumel ca gata, incep baietii( nu barbatii) cu isteriile inexplicabile.
Care e problema? Si cinematograf avea conexiune proasta la inceput si tot pica. Daca cinema-scop nu e f vizitat nu e nici o tragedie. Nu sufar de infumurari patetice, comme les autres.
Admin
Admin
Admin

Vezi profilul utilizatorului http://cinema-scop.forumz.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum: