CINEMA-SCÓP

Tradare Coane Fanica dar sa stim si noi

In jos

Tradare Coane Fanica dar sa stim si noi

Mesaj Scris de Marlene la data de Mier Ian 27, 2010 8:15 pm

Aseara am vazut cam cincea oara "Switch" cu Ellen Barkin( mereu ii pierd inceputul, nu l-am vazut niciodata), nu din vreo mare placere. Asa s-a nimerit( ca doar nu va uitati la filme de arta 24/7), acolo ramasese deschis televizorul.Ca saracul da si el ce filme poate.
Si
http://www.imdb.com/title/tt0103016/
in film e vb despre un tip al naibii, afemeiat, misogin de mare porc, etc, care este ucis de trei din victimele sale. Si care se trezeste ca e femeie peste noapte ca asa a vrut Cel de sus, sa vada si el cum e cu, citez "sindromul psm, celulita, menopauza" si nu mai stiu ce, adica sa fii femeie e nasol( nu sunt de acord!) Very Happy Si tre' sa demonstreze ca il iubeste si pe el o persoana de sex feminin ca altfel il ia necuratul. In sfarsit, Barkin e simpatica asa, merge tot filmul pe tocuri de parca ar fi in stare avansata de ebrietate, se ciufuleste, se imbraca binisor( a la sfarsitul anilor '80 ) si nu mai zic cum se termina filmul. Faza dura a fost ca au fost si niste faze lesbi in film, o tipa bogata se intalneste cu ea, dar ea fiind 'homofob' nu poate presta, merg intr-un club cu femei frumoase perechi-perechi, si cum stam si eu ma intrebam daca toate zanele queen alea sunt lesbi( pariez ca majoritatea erau in criza de identitate sau bi) si ii explicam consortului de niste treburi, de niste faze, pac adorm. Ma trezesc dimineata, visand ca stau confortabil ( si ce sentiment placut de curiozitate amestecata cu voluptate usoara) pe o blonda pistruiata si rubensiana, foarte imbracata, tocmai ma servise in vis cu niste placinte asa si asa.Dragut club si fete. cyclops pirat
Sunt bi, e clar( nu stiu daca e clar). Acum n-or sa ma mai primeasca fetele alea doua dragute pe bloagele lor. Embarassed Razz Dar tot barbatii sunt mai sexy. king
Marlene

Data de inscriere : 21/09/2009
Varsta : 108

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum