CINEMA-SCÓP

Cea mai enervanta actrita din lume ( si actor)

In jos

Cea mai enervanta actrita din lume ( si actor)

Mesaj Scris de Marlene la data de Mier Oct 07, 2009 3:53 am

Ginnifer Goodwin ( nu se poate asa ceva, cele mai groase glezne , cea mai ridicola fatza, cea mai stridenta femeiusca), Hayden Panettiere( mda, nu e nimeni), Megan Fox( atat de proasta, scuzati), etc. Jolie ca seamana cu Posh Spice( slabe moarte). Kate Hudson ca e urata si nepupabila si joaca precum un galosh. Brittany Murphy si Nicole Kidman pt ca erau atat de dragute si talentate si s-au prostit de la colagenul injectat in buze si de la toxina-botox peste tot( mare dezamagire, Kidman era o zeita , acum e o zeita in mizerie). Cameron Diaz ca nu si-a lasat nasul ei ca un cartofior ( se potrivea cu gura mare), si toate vedetele( adica 90%) care si-au facut rinoplastie fara sa fie nevoie si arata de parca ar purta tot timpul cleshti de rufe la nas. Kate Bosworth si Katherine Heigle ca seamana amandoua si nu spun mare lucru( frumoase fara personalitate) Hillary Duff care arata ca o ratza, Tori Hatcher pt ca e urata si Kristin Davis pt ca a stricat 'Sex and the City' cu rolul ei si cu ea insasi. Etc si va urma.
Marlene

Data de inscriere : 21/09/2009
Varsta : 107

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Cea mai enervanta actrita din lume ( si actor)

Mesaj Scris de jekyll la data de Mier Oct 07, 2009 1:23 pm

deci nu pot sa cred k lipseste reese witherspoon!! Shocked
jekyll
Admin
Admin

Data de inscriere : 25/09/2009

Sus In jos

Mesaj Scris de Cinemania la data de Mier Oct 07, 2009 2:28 pm

suuuuuuuuuuuuuuper...de cand astept sa-mi exprim si sa arunc (da mai bine nu zic ce ca e urat de tot) pe reese witherspoon
Cinemania
Moderator

Data de inscriere : 22/09/2009
Varsta : 37

Sus In jos

Mesaj Scris de Marlene la data de Mier Oct 07, 2009 6:07 pm

jekyll a scris:deci nu pot sa cred k lipseste reese witherspoon!! Shocked
Sorry, am uitat de barbia ascutita ca un pantofior , dar asta pt ca am amintit-o aici, dupa ce Pickle a amintit de Amy Adams, mi-am amintit ca si Witherspoon zambeste fortat, "lingura vesteda" cum a supranumit-o Jekyll ( hihi , frumoasa traducere):
http://cinema-scop.forumz.ro/news-f1/julie-julia-t95.htm#438
Nu mi-a placut in "Vanity Fair", mi-a placut f mult varianta BBC a filmului, ( cartea in engleza aici:
http://books.google.ro/books?id=P7aNCT-TSsYC&dq=vanity+fair+thakeray&printsec=frontcover&source=bl&ots=nTA2ZaZhOz&sig=xOgApazVe77uiz00zMwZKffS16w&hl=ro&ei=YWbMSoyAEI3kmgPfmqzgBQ&sa=X&oi=book_result&ct=result&resnum=2#v=onepage&q=&f=false)
Revenind la Reese, n-am vazut "Walk the line" ( Oscar for her, not for Joaquin Phoenix) poate acolo a fost mai bine, in rest nu stiu vreun rol memorabil... Are o fetzisoara enervanta, am zis barbia si zambetul enervant, tot Jekyll a numit-o corect" o pekineza platinata", ochi albastri, si ii vin bine rochiile de seara cu corset, inainte sa se marite cu fadul Ryan Philippe era o plinuta fada, etc.

Altele enervante: Natalie Portman ( am iubit-o in "Leon", copila merita Oscarul acolo), stiu ca Syhaia si Cinemania o plac pe Nat, dar eu o gasesc supraevaluata, mi-a stricat niste filme( cu Goya, cu Magorium, etc).
Rar, ma enerveaza putin si Keyra si Dunst si... Emmanuelle Beart( placut in "8 femmes", mai putin ca persoana, oops, my bad. clown
Marlene

Data de inscriere : 21/09/2009
Varsta : 107

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum